Opbevaringskasser til Cubio EKK-86100 skuffe, 27 rum – Bott
 u. moms
/stk
Artikelnr:   A606021
Miljøvenlige og/eller sociale fordele
Detaljer
Produktinformation
Varenavn Opbevaringskasser til Cubio EKK-86100 skuffe, 27 rum – Bott, Bredde: 800 mm, Dybde: 650 mm, Højde: 100 mm
Varemærke Bott
Emballage /stk
Tekniske specifikationer
Bredde (mm) 800 mm
Dybde (mm) 650 mm
Højde (mm) 100 mm
Passer til Til 27 rum
Farve Lysegrå
Materiale Polypropylen
Type produkt Opbevaringsbeholder
RAL nummer 7035
Garanti 3 år
30-Reprise 1 pour 1 No
Genanvendelig emballage Ja - 100%
Produktets oprindelse Fremstillet i Storbritannien
Genbrugsemballage (%) 93 %