Opbevaringskasser til Cubio EKK35100 skuffe, 24 rum – Bott
 u. moms
/stk
Artikelnr:   A605974
Miljøvenlige og/eller sociale fordele
Detaljer
Produktinformation
Varenavn Opbevaringskasser til Cubio EKK35100 skuffe, 24 rum – Bott, Bredde: 1300 mm, Dybde: 750 mm, Højde: 100 mm
Varemærke Bott
Emballage /stk
Tekniske specifikationer
Bredde (mm) 1300 mm
Dybde (mm) 750 mm
Højde (mm) 100 mm
Passer til Til 24 rum
Farve Lysegrå
Materiale Polypropylen
Type produkt Opbevaringsbeholder
RAL nummer 7035
Garanti 3 år
Produktvægt (kg) 1.93 kg
Produktets oprindelse Fremstillet i Storbritannien
Genbrugsemballage (%) 93 %
Genanvendelig emballage Ja - 100%