Opbevaringskasser til Cubio EKK35100 skuffe, 31 rum – Bott
 u. moms
/stk
Artikelnr:   A605975
Miljøvenlige og/eller sociale fordele
Detaljer
Produktinformation
Varenavn Opbevaringskasser til Cubio EKK35100 skuffe, 31 rum – Bott, Bredde: 1300 mm, Dybde: 525 mm, Højde: 100 mm
Varemærke Bott
Emballage /stk
Tekniske specifikationer
Bredde (mm) 1300 mm
Dybde (mm) 525 mm
Højde (mm) 100 mm
Passer til Til 31 rum
Farve Lysegrå
Materiale Polypropylen
Type produkt Opbevaringsbeholder
RAL nummer 7035
Genbrugsemballage (%) 93 %
30-Reprise 1 pour 1 No
Garanti 3 år
Produktets oprindelse Fremstillet i Storbritannien
Produktvægt (kg) 2.12 kg
Genanvendelig emballage Ja - 100%