Opbevaringskasser til Cubio EKK37100 skuffe, 50 rum – Bott
 u. moms
/stk
Artikelnr:   A605985
Miljøvenlige og/eller sociale fordele
Detaljer
Produktinformation
Varenavn Opbevaringskasser til Cubio EKK37100 skuffe, 50 rum – Bott, Bredde: 1300 mm, Dybde: 750 mm, Højde: 100 mm
Varemærke Bott
Emballage /stk
Tekniske specifikationer
Bredde (mm) 1300 mm
Dybde (mm) 750 mm
Højde (mm) 100 mm
Passer til Til 50 rum
Farve Lysegrå
Materiale Polypropylen
Type produkt Opbevaringsbeholder
RAL nummer 7035
Produktvægt (kg) 3.37 kg
Genanvendelig emballage Ja - 100%
30-Reprise 1 pour 1 No
Garanti 3 år
Genbrugsemballage (%) 93 %